Dołącz do programu

Rozwiąż test

PM-PL-SENO-20-00105

Dlaczego warto wziąć udział?

Dostęp do unikalnych treści - otrzymaj dostęp do filmów edukacyjnych, instrukcji, poradników i innych wartościowych materiałów, które pomogą Ci się rozwijać.

Dostęp do zamkniętej grupy dla Ekspertek Sensodyne - poruszaj ciekawe tematy i weź udział w naszych dyskusjach - towrzymy grupę aktywnych, wysoko wykwalifikowanych higienistek.

Możliwość testowania produktów Sensodyne, Parodontax, Corega - jako Ekspertka powinnaś znać produkty, które mogą pomóc Twoim pacjentom - sprawdź ich działanie!

Możliwość weryfikacji swojej wiedzy w Quizach - podejdź do testów, zweryfikuj swoją wiedzę i uzyskaj dobry wynik - zakwalifikujesz się w ten sposób do programu!

Wypełnij test i zostań Ekspertką Sensodyne!

Rozwiąż test

Misja programu Ekspertki Sensodyne

Haleon jest firmą profesjonalnie i aktywnie działającą w obszarze ochrony zdrowia, skoncentrowaną na poprawie jakości życia ludzi, tak by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej.W tę misję wpisuje się program Ekspertki Sensodyne, który dedykowany jest aktywnym Higienistkom stomatologicznym.Na przestrzeni ostatnich lat wykwalifikowany personel - Higienistki - stają się istotnym ogniwem w edukacji pacjentów, uświadamiając im błędy dotyczące higieny jamy ustnej oraz nawyków żywieniowych, a także proponując i przeprowadzając zabiegi higienizacyjne. Mając na uwadze to wszystko, stworzyliśmy program "Ekspertki Sensodyne", który ma być nie tylko wsparciem naukowym dla Higienistek, ale także platformą do wymiany myśli, doświadczeń i dzielenia się swoimi sukcesami, oraz wspólnym poszukiwaniem rozwiązań dla trudnych problemów. Jeśli chcesz zostać Ekspertką Sensodyne - dołącz do Nas i powiedz o tym innym!

PM-PL-SENO-20-00105

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, treści zamieszczone na stronie zastrzeżone są dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (lekarz stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba zawodowo związana z branżą).

Prosimy potwierdź swój status poniżej:

Oświadczam, iż jestem profesjonalistą związanym zawodowo z branżą stomatologiczną.

Jestem profesjonalistą

z branży stomatologicznej

Nie jestem profesjonalistą

z branży stomatologicznej

Przepraszamy, ale ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów z branży stomatologicznej (lekarz stomatolog, asystentka, higienistka, technik dentystyczny lub inna osoba zawodowo związana z branżą).


Jeśli wykonujesz którykolwiek z powyższych zawodów, kliknij „Tak” na poprzedniej stronie Identyfikacji.

Powrót

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Dowiedz się więcej